ARTKARPATY.EU
PORTAL TWÓRCÓW POGRANICZA
MENU
► STRONA GŁÓWNA
► TWÓRCY POGRANICZA
wg nazwiska
wg zamieszkania
wg kategorii
► KONTAKT
Twórcy pogranicza
Szarek Jacek
dziedzina:
fotografia/film
kraj:
Polska
miejscowość:
Krosno
KONTAKT
Brak danych
O TWÓRCY
Dziennikarz TVP Rzeszów, autor filmów przyrodniczych, krajoznawczych i historycznych a także fotograf przyrody, jest laureatem wielu nagród m. in. I Nagroda na IX Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych „TOUR-FILM” w Poznaniu (za film “Poznaj prawdziwe Bieszczady”). Na VIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Parki Narodowe” zdjęcia Jacka Szarka zdobyły pierwsze nagrody w obydwu kategoriach konkursowych „Przyroda” oraz „Człowiek w parku narodowym”.
Réplica de relojes omega
Fotografie Jacka Szarka prezentowane były na ekspozycjach w Polsce i w innych krajach. Można je zobaczyć m.in. na prezentowanej w wielu miastach wystawie „Dzika Polska”, przedstawiającej najdziksze, najcenniejsze i najbardziej naturalne obszary naszego kraju. J. Szarek od trzech lat przewodniczy jury w konkursie “Leśne fotografie” organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie. Jest członkiem krośnieńskiego FOTOKLUBU.
ZDJĘCIA

ARTKARPATY.EU © 2010

powered by: wkrosno.pl

Projekt "Portal artkarpaty.eu – w poszukiwaniu twórców pogranicza" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013