ARTKARPATY.EU
PORTAL TWÓRCÓW POGRANICZA
MENU
► STRONA GŁÓWNA
► TWÓRCY POGRANICZA
wg nazwiska
wg zamieszkania
wg kategorii
► KONTAKT
Twórcy pogranicza
Kozłowski Łukasz
dziedzina:
fotografia/film
kraj:
Polska
miejscowość:
Krosno
KONTAKT
Brak danych
O TWÓRCY
Łukasz Kozłowski urodził się 24 lipca 1975r. w Tarnowie. W Krośnie mieszka od trzydziestu lat. Jest absolwentem Krośnieńskiego Zespołu Szkół Elektrycznych. Od dziesięciu lat prowadzi serwis elektroniki samochodowej. Wolny czas wykorzystuje na podróże i odkrywanie ciekawych miejsc  Za najciekawsze uważa wyprawy samochodem terenowym po dzikich bezdrożach wschodniej Ukrainy.  Od kilku lat pasjonuje się fotografią, a jednym z ulubionych celów jego fotograficznych wypraw są Bieszczady i rejony południowego i południowo – wschodniego pogranicza. Jest członkiem Krośnieńskiego Fotoklubu przy RCKP.
Fotografuje głównie martwą naturę, na jego zdjęciach  rzeczy pozornie przeciętne i zwykłe przybierają fascynujące kształty – przykładem  może być cykl lodowce, gdzie zwykły zamarznięty potok staje się niezwykle oryginalną lodową mozaiką. Łukasz lubi bawić się wielkościami; z mikro czyniąc makro i na odwrót, wynikiem czego fotografowane obiekty nabierają zupełnie nowego, odrealnionego wymiaru.
ZDJĘCIA

ARTKARPATY.EU © 2010

powered by: wkrosno.pl

Projekt "Portal artkarpaty.eu – w poszukiwaniu twórców pogranicza" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013