ARTKARPATY.EU
PORTAL TWÓRCÓW POGRANICZA
MENU
► STRONA GŁÓWNA
► TWÓRCY POGRANICZA
wg nazwiska
wg zamieszkania
wg kategorii
► KONTAKT
Twórcy pogranicza
Panek Antoni
dziedzina:
fotografia/film
kraj:
Polska
miejscowość:
Krosno
KONTAKT
Brak danych
O TWÓRCY
Antoni Panek pochodzi z Górnego Śląska. Kilkanaście lat temu zamieszkał w Krośnie i od tego momentu zaczął przygodę z fotografią.Swoje prace wystawiał w Krośnieńskim Domu Kultury /obecnie „RCKP” w Saloniku Artystycznym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej, Fotogalerii Grudysz w Krośnie a także w Koszycach na Słowacji w 2007 roku/. Uczestnik Podkarpackich konfrontacji Fotograficznych w Rzeszowie. Brał udział w kilku edycjach Ogólnopolskiego Konkursu „Leśne fotografie” organizowanego przez RDLP w Krośnie, zdobywając wyróżnienia specjalne od: Marszałka Województwa Podkarpackiego, tygodnika „Nowe Podkarpacie” i dwukrotnie od TVP Rzeszów.
Zdjęcia jego wykorzystano w licznych kalendarzach. W dorobku tym są dwa kalendarze autorskie, w tym jeden sponsorowany przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Prace upiększają album „W lasach Podkarpacia” wydany przez RS-DRUK w Rzeszowie.

ARTKARPATY.EU © 2010

powered by: wkrosno.pl

Projekt "Portal artkarpaty.eu – w poszukiwaniu twórców pogranicza" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013