ARTKARPATY.EU
PORTAL TWÓRCÓW POGRANICZA
MENU
► STRONA GŁÓWNA
► TWÓRCY POGRANICZA
wg nazwiska
wg zamieszkania
wg kategorii
► KONTAKT
Twórcy pogranicza
Biega Węgrzyn Małgorzata
dziedzina:
plastyka
kraj:
Polska
miejscowość:
Sanok
KONTAKT
Brak danych
O TWÓRCY

Urodzona 8 maja 1976 roku w Sanoku, od 1991 do 2001 uczestniczyła w zajęciach koła plastycznego SDK, wykształcenie - Uniwersytet Rzeszowski, wydział pedagogiczny, studia magisterskie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.

W 1995 roku nagroda za wyróżnioną pracę pt. "Czy bije jeszcze zielone serce ziemi". W 2000 roku nagroda za pracę plastyczną w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku i Grafiki, również w tym roku wystawa międzynarodowa "International Exhibition - Drawings, Lithograps, Serigraphs, Paitings" Europen Gallery New York oraz XXII wystawa prac artystów bieszczadzkich w Galerii Sztuki Synagoga w Lesku. W 2001 roku wystawa zbiorowa "Absolwenci i Studenci" w Sanockim Domu Kultury.

ZDJĘCIA

ARTKARPATY.EU © 2010

powered by: wkrosno.pl

Projekt "Portal artkarpaty.eu – w poszukiwaniu twórców pogranicza" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013